Näpunäited õige suuruse ja sobivusega retuuside valimiseks

Mis tahes rõivaeseme ostmisel on oluline leida õige suurus ja sobivus. See kehtib nii siis, kui soovid soetada endale uued naiste šortsid, aga loomulikult ka siis kui retuusid naistele on see, mida sa ostmiseks otsid. Naiste retuuside suurused ja sobivused pole kõigi rõivabrändide puhul standardiseeritud. Seega siin on mõned näpunäited, mis aitavad sul kindlaks teha, millised retuusid on õige suurusega ja sobivad sinu kehale.

Alusta oma tavalisest pükste suurusest

Retuusid ei sobi ja ei peagi sulle samamoodi sobima kui tavalised püksid. Sellegipoolest on sinu pükste suurus hea koht alustamiseks. Kui sul on tavaliselt väikesed või eriti väikesed püksid, ei vaja sa tõenäoliselt ka eriti suuri retuuse.

Nüüd, kui sul on oma retuuside suurusest üldine ettekujutus, on järgmiseks sammuks seda veelgi kitsendada, tehes mõned mõõtmised. Kõigepealt mõõda oma vöökoht. Võta mõõdulint ja keera see ümber vöökoha saledama osa otse naba kohal. Järgmisena mõõda oma puusi. Selleks seisa jalad koos ja keera mõõdulint ümber puusade kõige laiema osa, puusaluude all ja ümber istmiku. Lõpuks mõõda oma jalgade pikkus. Selleks vii mõõdulint mööda reie sisekülge, alustades jalgevahest kuni pahkluuni.

Soovi korral võiksid mõõta ka oma reite ümbermõõtu. Selle põhjuseks on asjaolu, et sinu reied ei pruugi olla mõlemad sama suured. Alustuseks keera mõõdulint ümber ühe reie ülaosa. Seejärel tee sama teisega. Kui leiad, et üks reis on teisest suurem, võiksid kindluse huvides osta suurema suurusega retuusid.

Otsi neljas suunas venivat kangast

Veniv kangas on saadaval kahes variandis: kahesuunaline veniv ja neljasuunaline veniv. Kahes suunas venivad kangad venivad ainult risti või pikisuuna, neljas suunas venivad kangad aga nii risti kui ka pikisuunas. See tähendab, et kahesuunalised venivad kangad kipuvad olema tihedamad ja piiravamad, kui neljas suunas venivad kangad.

Neljas suunas venivad retuusid on suuruse osas andestavad, pakkudes samas sulle täielikku liikumisvabadust. Neljas suunas veniva kanga eeliseks on ka see, et see hoiab oma esialgset kuju paremini kui kahes suunas veniv kangas.

Tea, mis on retuuside vale suurus ja sobivus

Mõnikord on parim viis õigete retuuside leidmiseks teada, miks see paar, mida sa praegu kannad, sinu jaoks ei sobi. Esiteks peaksid retuusid olema täiesti läbipaistmatud – ilma eranditeta. Kui näed oma nahka läbi retuuside venitamise, kükitamise või painutamise ajal, tähendab see seda, et need on liiga pingul. Soovid sellisel juhul suurendada suurust või proovida mõnest erinevast kangast või materjalist valmistatud paari.

Retuuside jalgevahe kontrollimine on veel üks viis teada saada, kas see on vale suurus ja sobib sulle. Kui näed retuuse jalga pannes liiga palju kangast, tähendab see seda, et retuusid on liiga lõdvad ja peaksid suurust vähendama. Retuusid ei tohiks aga ka kunagi pigistada ega tõmmata, olenemata sellest, kas lihtsalt käid nendes või teed joogapoose. Ideaalse paari leidmine võib võtta veidi aega, kuid nende näpunäidete ja nippidega peaks see protsess olema palju lihtsam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *